matrace 1+1

 • Stránky: « Předchozí 1 2
 • matrac Mariana

  matrace 1+1

  Matrac Mariana môže slúžiť ako partnerská. Je vyrobená z dvoch typov kvalitných tepelne modifikovaných PUR pien o rôznych odporoch a objemových hustotách.

   

  Stredová vrstva zo 100% prírodných kokosových vlákien pomáha matrac odvetrávať a zabezpečuje prechod medzi jednotlivými tuhostami pien.

  Všetky typy poťahov sú alergicky neutrálne a prateľné. Stačí si vybrať ten pre Vás najvhodnejší.

   

  Tuhosť 3 a 4 zo stupnice 1-5.

  Nosnosť do 110 kg.

  Orientačné výška matraca: 15 cm (môže sa líšiť podľa typu poťahovej látky)
  Cena:248.00
 • matrac Hannah

  matrace 1+1

  Pri výrobe matraca Hannah je použitá špeciálna viscoelastická pena, ktorá reaguje na teplo a tlak a tým sa dokonale prispôsobí krivkám tela.

   

  Druhá strana z tepelne modifikovanej PUR peny je tuhšia. Matrac môže slúžiť ako partnerská. Obe strany sú profilované do 7 anatomických zón. Všetky typy ponúkaných poťahov sú alergicky neutrálne a prateľné. Stačí si vybrať pre Vás ten najvhodnejší.

   

  Tuhosť 2,5 a 3,5 zo stupnice 1-5.

  Nosnosť do 120 kg.

  Orientačné výška matraca: 16 cm (môže sa líšiť podľa typu poťahovej látky)

  Cena:201.00
 • matrac Flora

  matrace 1+1

  Matrac Flora s vynikajúcimi ortopedickými vlastnosťami. Silná vrstva kvalitnej viscoelastickej peny zaistia dokonalé vnorenie tela do matraca a výbornú oporu svalov a chrbtice.

   

  Je vhodná pri bolestiach chrbta, krčnej chrbtice a pri problémoch s bolestivosťou kĺbov. Druhá strana z tepelne modifikovanej PUR peny je rozdelená do 5 anatomických zón. Všetky typy ponúkaných poťahov sú alergicky neutrálne a prateľné. Stačí si vybrať pre Vás ten najvhodnejší.

   

  Tuhosť 3 a 3,5 zo stupnice 1-5.

  Nosnosť do 120 kg. 

  Orientačné výška matraca: 21 cm (môže sa líšiť podľa typu poťahovej látky)

  Cena:280.00
 • matrac Maja

  matrace 1+1

  Stred matraca Maja tvorí záťažová vrstva spájanej PUR peny, ktorá poskytuje optimálnu pevnosť a zabraňuje neprirodzenému krivenie chrbtice.

   

  Ležiace plochy matraca, profilované do 5 anatomických zón zabezpečí perfektné odvetranie matraca. Matrac ocení ten, kto hľadá tuhšie matrac. Všetky typy ponúkaných poťahov sú alergicky neutrálne a prateľné. Stačí si vybrať pre Vás ten najvhodnejší.

   

  Tuhosť 3 a 3,5 zo stupnice 1-5.

  Nosnosť do 130kg.

  Orientačné výška matraca: 17 cm (môže sa líšiť podľa typu poťahovej látky)

  Cena:196.00
 • matrac Lena

  matrace 1+1

  Partnerská matrac Lena s rozdielnym profilovaním jednotlivých stranách. Strana opatrená nopy je mäkšia, než strana s rovnou plochou.

   

  Dve vrstvy záťažové spájanej PUR peny v strede matraca dodávajú matraci tuhosť. Matrac ocenia milovníci tvrdšieho spania. Matrac je záěžového typu a znesie aj hrubšie zaobchádzanie. Poťahy sú alergicky neutrálne, vybavené zipsom. Stačí si vybrať pre Vás ten najvhodnejší.

   

  Tuhosť 3 a 4,5 zo stupnice 1-5.

  Nosnosť do 130 kg.

  Orientačné výška matraca: 18 cm (môže sa líšiť podľa typu poťahovej látky)
  Cena:264.00
 • matrac Stephanie

  matrace 1+1

  Zdravotná matrac Stephanie. Na jednej strane je do 5 anatomických zón profilovaná viscoelastická pena, ktorá reaguje na teplotu a tlak. Teplom zmäkne a dokonale okopíruje krivky tela.

   

  Pod touto vrstvou je 100% prírodné kokosové vlákno pre optimálnu tuhosť a odvetranie. V strede matraca je doska z tepelne modifikovanej PUR peny o vysové objemovej hmotnosti, ktorá zabráni tzv. "Lavorovému efektu" a udržuje telo v ideálnej polohe. Druhá strana matraca je vyrobená z kvalitnej PUR peny tvarované do 5 anatomických zón. Táto strana pôsobí tuhším dojmom.

  Tuhosť si môžete zvoliť otočením matraca podľa nálady, alebo aktuálneho zdravotného stavu. Tiež každý z partnerov si zvolí stranu, ktorá mu viac vyhovuje. Všetky typy ponúkaných poťahov sú alergicky neutrálne a prateľné. Stačí si vybrať pre Vás ten najvhodnejší.

   

  Tuhosť: 3,5-4 zo stupnice 1-5.

  Nosnosť do 120 kg.  

  Orientačné výška matraca: 16 cm (môže sa líšiť podľa typu poťahovej látky)

  Cena:360.00
 • Stránky: « Předchozí 1 2