matrace 1+1

 • Stránky: « Předchozí 1 2
 • matrac Lena

  matrace 1+1

  Partnerská matrac Lena s rozdielnym profilovaním jednotlivých stranách. Strana opatrená nopy je mäkšia, než strana s rovnou plochou.

   

  Dve vrstvy záťažové spájanej PUR peny v strede matraca dodávajú matraci tuhosť. Matrac ocenia milovníci tvrdšieho spania. Matrac je záěžového typu a znesie aj hrubšie zaobchádzanie. Poťahy sú alergicky neutrálne, vybavené zipsom. Stačí si vybrať pre Vás ten najvhodnejší.

   

  Tuhosť 3 a 4,5 zo stupnice 1-5.

  Nosnosť do 130 kg.

  Orientačné výška matraca: 18 cm (môže sa líšiť podľa typu poťahovej látky)
  Cena:264.00
 • matrac Stephanie

  matrace 1+1

  Zdravotná matrac Stephanie. Na jednej strane je do 5 anatomických zón profilovaná viscoelastická pena, ktorá reaguje na teplotu a tlak. Teplom zmäkne a dokonale okopíruje krivky tela.

   

  Pod touto vrstvou je 100% prírodné kokosové vlákno pre optimálnu tuhosť a odvetranie. V strede matraca je doska z tepelne modifikovanej PUR peny o vysové objemovej hmotnosti, ktorá zabráni tzv. "Lavorovému efektu" a udržuje telo v ideálnej polohe. Druhá strana matraca je vyrobená z kvalitnej PUR peny tvarované do 5 anatomických zón. Táto strana pôsobí tuhším dojmom.

  Tuhosť si môžete zvoliť otočením matraca podľa nálady, alebo aktuálneho zdravotného stavu. Tiež každý z partnerov si zvolí stranu, ktorá mu viac vyhovuje. Všetky typy ponúkaných poťahov sú alergicky neutrálne a prateľné. Stačí si vybrať pre Vás ten najvhodnejší.

   

  Tuhosť: 3,5-4 zo stupnice 1-5.

  Nosnosť do 120 kg.  

  Orientačné výška matraca: 16 cm (môže sa líšiť podľa typu poťahovej látky)

  Cena:360.00
 • Stránky: « Předchozí 1 2